Blok Węglowy Dafi-usuwa z wody chlor i jego związki

dodano: 2021.02.24 ważne do: 2022.02.19 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Dobra oraz smaczna woda dobra do spożywania to ważny element codziennej diety każdego człowieka. Jak dowodzą badania dorosły człowiek powinien wypijać blisko 3 litrów naturalnej wody w czasie dnia. Skąd jednak uzyskać taką ilość kiedy woda butelkowana jest jeszcze droższa, a dodatkowo zatruwa środowisko przyrodnicze? Nic skomplikowanego! Skorzystaj z nowoczesnych produktów do oczyszczania, jakie oferuje polska marka Dafi. Jednym z takich wyrobów jest blok węglowy, jaki produktywnie likwiduje z wody chlor oraz jego związki, a ponadto zabrudzenia organiczne, przez co zdecydowanie poprawia smak, zapach oraz atuty zdrowotne wody. Kup przez internet bez wychodzenia z domu.
Kontakt
Blok Węglowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------