Skup aut Łódź

dodano: 2021.02.26 ważne do: 2022.02.21 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Zakład S – Car ma więcej niż 10 lat doświadczenia na rynku skupowania pojazdów. Z tego względu też w swojej dziedzinie chwali się ogromną rangą. Działając jako Skup aut radzi sobie bardzo dobrze, co można spostrzec na przykład po tym, jak dużym zainteresowaniem może się pochwalić. Jest to marka pośrednicząca w skupie samochodów na terenie całej Polski.

Na witrynie wystarczy wyszukać najbliższy punkt skupu S – CAR i poinformować firmę, gdzie ma się pojawić pracownik. Następnie, w dogodnym dla klienta czasie specjaliści przyjadą z lawetą oraz sfinalizują zamówienie. Procedura jest nad wyraz wygodna dla osoby zainteresowanej, niezależnie od faktu, gdzie mieszka. Duża siatka oddziałów na terenie kraju ułatwia wszystkie transakcje S – Car. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze odbywa się rzeczowa wycena pojazdu, korzystna dla sprzedających.

--------

skupaut1000@wp.pl
+48 515 515 346
 
Kontakt
S-Car
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------