Nauka strzelania z broni - KSK Pretor

dodano: 2021.03.04 ważne do: 2022.02.27 wyświetleń: 298
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz odbyć szkolenie ze strzelania bronią krótką? Potrzebujesz licencji detektywa? A może marzy Ci się organizacja wieczoru kawalerskiego na strzelnicy? Jesteś we właściwym miejscu! KSK Pretor to najlepsza strzelnica znajdująca się w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Prowadzimy różnorodne szkolenia oraz kursy strzeleckie, które pozwolą Ci otrzymać upragnione licencje czy zezwolenia. Organizujemy również wieczory kawalerskie, panieńskie i eventy firmowe lub grupowe z cateringiem. Posiadamy strzelnicę krytą i zewnętrzną, a także teren do paintballu. Zapraszamy zarówno amatorów, profesjonalistów, jak i grupy zorganizowane!
Kontakt
KSK Pretor
ul. Dworcowa 30J, 66-433 Lubiszyn, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------