Dafi Filtr Polipropylenowy 5µm

dodano: 2021.03.18 ważne do: 2022.03.13 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Masz dość uporczywego zaopatrzania domu w butelki do wody? Chcesz przyoszczędzić pieniądze i posiadać świeżą i czystą wodę zawsze pod ręką? Istnieje na to sposób! Żeby zyskać czas, oszczędności oraz zwracać uwagę na większą opiekę o otoczenie należałoby wyposażyć się w filtr do wody! Filtr polipropylenowy czyści wodę w sposób mechaniczny. Sukcesywne warstwy drenu eliminują z wody piach, maleńkie zawiesiny, rezultaty rdzy, zabrudzenia wymywane z warstw instalacji hydraulicznych czy tłuszcze. W czasie trwania procesu filtrowania zachodzi osadzanie cząstek na powierzchni filtra, co podnosi efekt filtracji, minimalizując zarazem przepustowość filtra.
Kontakt
Filtr Polipropylenowy od Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------