Decor System

dodano: 2021.04.13 ważne do: 2022.04.08 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Wykańczanie wnętrz potrzebuje zadbania o najdrobniejsze detale. W naszym sklepie gwarantujemy wszystko, co wymagane, by wykończyć mieszkanie bądź też dom ze smakiem i dbałością o najdrobniejsze detale. W asortymencie mamy różnorodne artykuły sztukateryjne, jakie pozwolą na upiększenie oraz wykończenie każdego wnętrza. Są to między innymi listwy do zabudowy karnisza, listy przypodłogowe, a także zróżnicowana sztukateria ozdobna. Na dodatek wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom konsumentów mamy wiele gotowych zestawów do wykańczania wnętrz. Dodatkowo wolno u nas zaopatrzyć się w porywające listwy oświetleniowe LED, jakie dostępne są w różnych wariantach, a również w całych zestawach gwarantujących współczesne zaaranżowanie lokalu. Dla najbardziej wymagających konsumentów mamy panele 3D odznaczające się przykuwaniem uwagi i nadzwyczaj efektownym wyglądem. Sprzedawane przez nas artykuły pochodzą od przetestowanych dostawców, którzy są w stanie zagwarantować jakość własnych wyrobów stojącą na najwyższym poziomie.
Kontakt
Decor System S.C
ul. Prądocin 11, 66-446 Deszczno, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------