Podnośnik koszowy Warszawa www.podnosnikwarszawa.com (Używany)

dodano: 2021.04.13 ważne do: 2022.06.02 wyświetleń: 466
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Firma Mat-Bud prowadzi usługi związane
z wykorzystaniem podnośników koszowych


Nasze podnośniki cechuje najwyższa jakość, bezawaryjnością oraz bardzo dobry stan techniczny.

Nasza Firma posiada nowoczesne i niezawodne podnośniki koszowe w Warszawa i okolicach, zawsze obsługiwane przez wykwalifikowanego operatora. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracach wykonywanych w zatłoczonych ulicach Warszawy i okolic, gdzie nie jest łatwo znaleźć miejsce na podnośniki, jak i ich pracę. Wykonujemy takie prace jak:


Wykonamy dla Ciebie : przycinanie drzew i pielęgnację zieleni, prace dekarsko-blacharskie, prace instalacyjne i konserwatorskie banerów oraz billboardów, mycie i montaż elewacji, konserwację oświetlenia zewnętrznego, montaż i konserwację konstrukcji stalowych, montaż instalacji wentylacyjnej oraz anten radiowych i telewizyjnych.

Nasz Adres:

PIASTÓW

ul. Traugutta 13.

+48 600 088 211

mat-bud@wawa.waw.pl
https://podnosnikwarszawa.com">https://podnosnikwarszawa.com

Kontakt
Mat-Bud
ul. Ul. Traugutta 13., Piastów, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------