Dekoracja na okno - statyczna folia okienna - wróbelki, ptaszki

dodano: 2021.04.16 ważne do: 2022.04.11 wyświetleń: 60
12 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Okleina statyczna jest dekoracją nie wymagającą użycia kleju. Aby ją przytwierdzić do powierzchni szyby, wystarczy odrobinę zwilżyć szkło wodą z płynem do mycia naczyń i nałożyć folię.

W naszej ofercie mamy różne wzory, w tym zaprezentowany na zdjęciach wzór z wróbelkami siedzącymi na gałęziach. Folia ma charakter półtransparentny - przepuszcza światło dzienne, blokując promieniowanie UV i uniemożliwiając dojrzenie, co jest po drugiej stronie. To rozwiązanie jest szczególnie polecane w blokach lub kamienicach na ciasnych osiedlach, gdzie nieco trudniej o prywatność.

Najmniejszy możliwy rozmiar w naszej ofercie to 45 x 100 cm. Największy wynosi natomiast 45 x 1500 cm. Cena oczywiście różni się w zależności od wymiarów produktu.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie, wejdź na sklep internetowy naszeokleiny . pl i wyszukaj okleinę po frazie "Wróbelki".

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem 513 911 830.

naszeokleiny . pl
Kontakt
Naszeokleiny
ul. Ul. Jana III Sobieskiego 53, 47-440 Nędza, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------