Specjalistyczne systemy diagnostyczne w medycynie - Alstor.pl

dodano: 2021.05.24 ważne do: 2022.05.19 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Alstor prowadzi działalność jako ”dystrybutor z wartością dodaną”. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Jeżeli interesuje Cię sprawdzony dystrybutor IT, podejmij współpracę z nami. Nasza hurtownia IT proponuje szeroki zakres akcesoriów, włączając w to monitory do projektowania i odmienne produkty dające możliwość obrazowania specjalistycznego, a ponadto urządzenia dla medycyny, w tym stacje diagnostyczne do RTG i produkty konsumenckie, przykładowo interaktywne zabawki edukacyjne albo elementy inteligentnego domu i znacznie więcej.
Klientom zapewniamy rozległy zakres usług dodatkowych i opiekę profesjonalnych ekspertów. Chcesz poznać szczegóły oferty? Zachęcamy do kontaktowania się!
Kontakt
Alstor
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------