Psychologia biznesu studia podyplomowe

dodano: 2021.06.28 ważne do: 2022.06.23 wyświetleń: 157
Szczegóły ogłoszenia:
Psychologia w biznesie to kierunek studiów podyplomowych. Pozwala on na dogłębną analizę zachowań zachodzących w korporacjach oraz mniejszych przedsiębiorstwach. Studia te polecane są osobom, które chcą zgłębić tajniki ludzkiego umysłu oraz poznać mechanizmy rządzące konsumentami, a także obecnym rynkiem. W Wyższej Szkole Bankowej znajdziesz właśnie ten kierunek studiów! Udział w nich może wziąć każdy, kto posiada przynajmniej tytuł licencjata. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojego myślenia analitycznego oraz rozbudzenia pasji do psychologii to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje odnośnie rekrutacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty studiów!
Kontakt
Wyższa Szkoła Biznesu
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------