Czytam Sobie - HarperCollins Polska

dodano: 2021.07.02 ważne do: 2022.06.27 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Marzysz, żeby Twoje dziecko chętniej czytało książki? Koniecznie zapoznaj się z pojęciami programu Czytam Sobie.  Dzieci mają dziś dużo zabawek do wyboru oraz akcesoriów, jak tablety, jednak to czytanie pomoże im się bardziej rozwinąć. Czytam Sobie to akcja społeczna, której priorytetem jest zapraszanie do czytania książek przez najmłodszych. Na CzytamSobie.pl znajdziesz materiały do pobrania, a dodatkowo listę polecanych książek. Do tego zapraszamy do odkrycia naszej Strefy Wiedzy, gdzie dzielimy się wiedzą pedagogiczną oraz podpowiadamy, jak rozwiązać kłopoty z dzieckiem. Wstąp na CzytamSobie.pl i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kontakt
Czytam Sobie - HarperCollins Polska
ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------