Ekologiczny hotel nad Morzem Bałtyckim

dodano: 2021.07.29 ważne do: 2022.07.24 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:

Okres wakacyjny i urlopowy sprzyja wyjazdom nad Morze Bałtyckie. To wyjątkowe miejsce często oblegane jest przez turystów z Polski i zza granicy. W bogatej ofercie hoteli, apartamentów i pensjonatów warty polecenia jest ekologiczny hotel nad morzem, przyjazny dla rodziny, dzieci oraz zwierząt. Wyjazdy rodzinne z dziećmi i naszymi czworonożnymi przyjaciółmi nie stanowią w takim miejscu najmniejszego problemu. W hotelu znajduje się pełne wyposażenie, poza pokojami turyści do dyspozycji mają SPA, basen oraz saunę. Letni wyjazd nad morze to szczególny okres w roku. Wypoczynek i relaks w hotelu nad morzem powinien pozostać w pamięci jak najdłużej. Takie miejsce chętnie odwiedzimy każdego lata.
 
Kontakt
Saltic Resort & SPA
ul. Nadmorska 36c, 78-132 Grzybowo, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------