Sztukateria wewnętrzna

dodano: 2021.08.21 ważne do: 2022.08.16 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Sztukateria ma okazję być wykonywana przy pomocy machin, przez co jest wybitnie dokładna i powoduje wrażenie dopieszczonej, a jednocześnie wykonywanej na podstawie jakiejkolwiek formy. Wytwarzając coś maszynowo, to kłopotliwe zapominamy, iż sztukaterie są wytworem człowieczych dłoni, kategoryzowanym do rzemiosła artystycznego i co za tym idzie, do wyrobów ręcznych. Elementy wykonane przez ludzkie dłonie, mają zdecydowanie większą wartość, aniżeli te, jakie wykonujemy z gotowych form, bądź przy ustawieniu maszyn. Wykonanie detalów ręcznie specjalizuje o wiele więcej czasu, albowiem trwać może od tygodnia do paru miesięcy - gorąco zapraszamy na Sztukateria dla Twojego domu. Jeśli wykona się coś przy użyciu machiny to wystarczy nam na to kilka godzin. Prace mechaniczne niestety nie są kategoryzowane do rangi sztuki, są tworami robotów, posiadających tylko wartości estetyczne. Dziełami sztuki są rzeczy skonstruowane przez plastyków, twórców, malarzy, sztukatorów oraz konserwatorów. Zanim zostanie wykonany motyw dekoracyjny, musi powstać projekt, jaki wielokrotnie trwa bardzo długo, albowiem badania prowadzone nad nim mają ekscentryczną wartość.
Kontakt
Sztukateria dla Twojego domu
ul. Prądocin 11, 66-446 Deszczno, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------