Montaż kuchenki Ostrowiec Świętokrzyski

dodano: 2021.08.27 ważne do: 2022.08.22 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:
Dopiero co kupiłeś kuchenkę elektryczną bądź gazową oraz potrzebujesz korporacji, jaka dobrze co ją zainstaluje? Bez dwóch zdań musisz wejść na stronę internetową instalacjeagd.pl. Zamontowanie kuchenki to dla naszych pracowników bardzo prosta sprawa! Możemy Państwu zaoferować transport, montaż i instalację. Jako działalność w tej dziedzinie zajmujemy się najwyższej jakości transportem a także instalacją sprzętu AGD-RTV. Na wyposażeniu firmy posiadamy samochód z windą, która ułatwia transport ciężkich oraz wielkogabarytowych urządzeń. Dla klientów zajmujemy się wnoszeniem, przewozem oraz zamontowaniem sprzętów takich jak: lodówki, pralki, kuchenki elektryczne oraz gazowe, zmywarki, Tv. Montaż AGD to specjalność naszej firmy! Jako fachowcy posiadamy uprawnienia elektryczne i gazowe. Podbijamy także karty gwarancyjne producenta urządzeń AGD. Nasza firma działa na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, ale nie tylko. Oferujemy też transport w zakresach do piętnastu, trzydziestu kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego i powyżej 30 km od Ostrowca Świętokrzyskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem oraz przewozem swoich urządzeń przez naszą firmę firmę to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz umieszczony na stronie, mailowo lub telefon kontaktowy , który jest podany w ogłoszeniu.
Kontakt
instalacjeagd.pl
Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------