Smartwatch Rubicon RNCE57 różowy

dodano: 2021.09.02 ważne do: 2022.08.28 wyświetleń: 105
112,99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Super przydatny gadżet !!
Smartwatch damski 
Co zyskujesz:
CZAS CZUWANIA: 10 DNI

CZAS PRACY NA BATERII: 5 DNI

POWIADOMIENIA

POMIAR TĘTNA

ALARM

KALORIE

POMIAR CIŚNIENIA KRWI

TERMOMETR

ZNAJDŹ MÓJ TELEFON

TIMER

POMIAR NATLENIENIA KRWI

BLUETOOTH

MONITOR SNU

G – SENSOR

KROKOMIERZ

STEROWANIE APARATEM

ALERT BEZCZYNNOŚCI

STOPER

ZEGAREK

STEROWANIE MUZYKĄ

FUNKCJE SPORTOWE
Pozostań w kontakcie!
SMARTWATCH RUBICON natychmiast przekaże Ci powiadomienia o połączeniach przychodzących oraz o wiadomościach tekstowych z komunikatorów internetowych. Twój świat jest zawsze z Tobą!Zabierz muzykę ze sobą!
Nie szukaj gorączkowo telefonu w torebce czy kieszeni! Możesz jednym dotknięciem palca włączyć swój ulubiony kawałek i umilić sobie dzień! Dzień bez muzyki to przecież dzień stracony!

Zatrzymaj chwilę!
Umiejętność zdalnego wyzwolenia migawki telefonu z poziomu zegarka to duża wygoda. SMARTWATCH RUBICON pomoże Ci zatrzymać wszystkie ważne dla Ciebie chwile.Twój trener personalny
SMARTWATCH RUBICON powiadomi Cię o stopniu codziennej aktywności fizycznej, policzy kroki, zmierzy dystans i poinformuje, ile kalorii udało Ci się spalić. Zmierzy, jak biło Twoje serce podczas wysiłku i dowiesz się, jak wydajnie pracował Twój organizm.Śpij dobrze!
SMARTWATCH RUBICON zbada jakość i długość Twojego snu. Pomoże Ci określić najbardziej optymalny czas dla odpoczynku nocnego. Dobrej nocy!


https://allegro.pl/oferta/rubicon-rnce57-smartwach-pulsoksymetr-termometr-10031703731?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=4f8d394a-2fa9-4bba-8b4e-67cf27d4fec4
Kontakt
Natalia
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------