Odtrucie alkoholowe Gdańsk, Gdynia, Sopot - detoks alkoholowy

dodano: 2021.09.12 ważne do: 2022.09.07 wyświetleń: 92
Szczegóły ogłoszenia:
Alkohol towarzyszy nam podczas weekendowych wypadów, spotkań z przyjaciółmi a również w trakcie uroczystości i świąt. W takich warunkach nie ciężko więc o uzależnienie się od tej popularnej używki. Problem alkoholowy może dotknąć każdego, bez względu na wiek i płeć. Nie bez powodu jest to jeden z najczęściej występujących nałogów w Polsce. Skuteczną walkę z nałogiem warto rozpocząć od sięgnięcia po wspomaganie metod nowoczesnej medycyny. Jedną z nich jest odtrucie alkoholowe, stanowiące niemalże nieodłączny aspekt racjonalnego leczenia nałogu. Zabieg polega na dożylnym podaniu kroplówki oraz preparatów farmakologicznych. Kilkugodzinna sesja stabilizuje gospodarkę wodno-elektrolitową.
Kontakt
Odtruwanie Gdańsk
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 41, 80-426 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------