Odtruwanie alkoholowe Poznań

dodano: 2021.10.05 ważne do: 2022.09.30 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm, zupełnie tak jak inne uzależnienia stanowi przyczynę nie tylko trudnych dolegliwości fizycznych ale i psychicznych. Regularne nadużywanie alkoholu niszczy organizm człowieka oraz także negatywnie wpływa na relacje z otoczeniem. Pewnym sposobem leczenia nałogu jest odtruwanie alkoholowe , które polega na dożylnym zaaplikowaniu substancji medycznych. Polega na usunięciu toksyn z organizmu oraz przywrócenie odpowiedniego poziomu substancji potrzebnych do prawidłowego działania organizmu. Dzięki zabiegowi następuje eliminacja głodu alkoholowego i powstrzymane zostają przejawy zatrucia. Odtruwanie organizmu dokonywane jest w domu chorego.
Kontakt
Odtruwanie alkoholowe Poznań
ul. Święty Marcin 63, 61-891 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------