Pomoc drogowa w Dresden - Laweta4x4

dodano: 2021.10.12 ważne do: 2022.10.07 wyświetleń: 138
Szczegóły ogłoszenia:
Laweta4x4 to rzetelna pomoc drogowa. Autopomoc w Zgorzelcu działa każdego dnia przez 24 godziny na dobę. Dla pomocy drogowej Laweta 4x4 bardzo ważna jest dostępność dla klienta - z jej usług skorzystać można przez 365 dni w roku. Pracownicy firmy to przeszkolone osoby, oferujące najbardziej korzystne rozwiązania, które sprawdzą się w wybranej sytuacji. Lokalizacja firmy znajduje się 2 km od granicy z Niemcami (przejście graniczne Jędrzychowice - Ludwigsdorf) i 15 km od granicy z Czechami (Zawidów). Laweta4x4 gwarantuje usługi, takie jak holowanie , jak również naprawy na drodze. Doskonała organizacja pracy oraz fachowy sprzęt sprawia, że Laweta4x4 udziela pomocy na drodze szybko i sprawnie.
Kontakt
Laweta4x4
ul. Bohaterów Getta 14 lok. 2, 59-900 Zgorzelec, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------