Najlepsza wypożyczalnia laktatorów - milklab.pl

dodano: 2021.10.20 ważne do: 2022.10.15 wyświetleń: 167
18 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest ekspertem w zakresie takim jak wypożyczanie laktatorów i innych. Decydując się na prowadzony przez nas sklep z akcesoriami dla kobiet karmiących piersią, uzyskasz najwyższej jakości sprzęt do laktatorów spełniający oczekiwania ekspertów. Oferta uwzględnia choćby smoczki i butelki, sprzęt pomiarowy, a ponadto urządzenia do sterylizacji bądź drobny asortyment laboratoryjny i znacznie więcej. Z nami kupisz pełne, niezawodne laktatory szpitalne i urządzenia chłodnicze spełniające wymagania prawne. Działamy na rynku od więcej niż dekady, a zdobyte doświadczenie, bogate kompetencje oraz uczciwość powodują, iż nieustannie poszerzamy portfel zadowolonych Kontrahentów. Zachęcamy do zapoznania z naszymi rozwiązaniami i do dokonania zakupu!

*cena jest tylko poglądowa
Kontakt
Milk Lab
ul. Ul. Handlowa 6a, 15-399 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------