Czytnik Na Palec Symcode MJ-R30 Laser 1D

dodano: 2021.11.07 ważne do: 2022.11.02 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych na palec pracujące przez bluetooth lub adapter USB.
Maleńki ale precyzyjny laserowy czytnik pracujący z dowolnym system operacyjnym lub niezależnie jako kolektor danych.
Bardzo lekki - waga z akumulatorem tylko 36 gram!
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych Symcode MJ-R30 jest najmniejszym czytnikiem Bluetooth w naszej ofercie. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wykonuje się prace manualne, a czytnik dużych rozmiarów mógłby być utrudnieniem.
Czytnik MJ-R30 idealnie pasuje na palec, umiejscowiony z boku przycisk skanowania umożliwia używanie czytnika jedną ręką. Interfejs Bluetooth pozwala sparować czytnik z urządzeniem wyposażonym w dowolny system operacyjny, np. tablet lub telefon z systemem Android.
Obsługiwane systemy operacyjne:
- Android OS
- Apple iOS
- Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
- Linux/Unix
Doskonale współpracuje z:
- tabletami
- notebookami
- smartfonami
- kolektorami danych
Parametery skanera:
- Obsługa kilku trybów pracy: jako bezprzewodowa klawiatura przez odbiornik USB, jako klawiatura bluetooth lub kolektor danych z wbudowaną pamięcią 512 KB na kody.
- Bezprzewodowa praca w zasięgu do 50m w otwartej przestrzeni od komputera do którego podłączony jest mały adapter USB (przy pomieszczeniach ze ścianami sygnał przechodzi przez 1-2 ściany)
- Tryb pracy "kolektor danych" (zapamiętywanie kodów). Jeśli czytnik straci łączność z odbiornikiem kody będą zapamiętywane w pamięci wewnętrznej czytnika. W ten sposób można zapamiętać tysiące kodów kreskowych (512 KB danych). Po powrocie do komputera odczytujemy kod sterujący i czytnik przesyła wszystkie zapamiętane kody do do komputera. np. jako kolejne wiersze w notatniku / Excelu - każdy wiersz to odczytany wcześniej kod.
- Możliwość programowania prefiksów, sufiksów, ukrywania znaków, znak kończący Enter/TAB/brak i wiele innych opcji ustawień.
- Wydajna bateria (360mAh Li-ion) umożliwia kilka godzin ciągłej pracy.
- Obsługa wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych: EAN8, EAN13, UPC-A, UPC-E, CODE128, CODE39, CODE93, CODE11, GS1-DATAE, INDUS25, IATA25, CHINESE25, CODABAR
- Zestaw zawiera: skaner z paskiem na palec, odbiornik USB, pasek na rękę, instrukcja, kabel USB i ładowarka baterii.
- Obsługa systemu operacyjnego: Microsoft Windows XP / 7.0 / 8.0 / 10, Android, iOS.
- Odległość odczytu: 2,5-250 mm (100% UPC / EAN)
- Źródło światła: widzialny laser 650nm
https://www.lomag.pl/sklep/czytniki-kodow/105-czytnik-na-palec-symcode-mj-r30-laser-1d.html


 
Kontakt
Sklep LoMag
ul. Wykładowa 17a, 51-520 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------