Gardenscapes Kody

dodano: 2021.12.09 ważne do: 2022.12.04 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Gardenscapes to niezwykle popularna gra wideo wyprodukowana przez renomowane studio PlayrixGames. Swoją popularnością spowodowała, że stworzyliśmy aplikację Gardenscapes Kody.

Swoją sławę zawdzięcza rozbudowanym systemom rozwoju postaci, oferuje wiele możliwości rozbudowy swojego ogrodu, dodatkowo gra bazuje na systemie rozgrywki match-3, który jednak dostosowany został do współczesnych potrzeb graczy i trendów.

Takie połączenie gry logicznej ze strategią i elementami RPG sprawiło, że miliony graczy z całego świata z chęcią i przyjemnością zainstalowało Gardenscapes na swoich telefonach z systemem Android i iOS.

Dodatkowo gra dostępna jest w przeglądarce i przez Facebook, a poza tym wszystkim jest darmowa i łatwo dostępna.Zadaniem gracza jest przede wszystkim renowacja ogrodu i poznanie jego tajemnic.

Pomiędzy wykonywaniem poszczególnych zadań, sadzeniem roślin czy budowaniem różnego rodzaju miejsc, gra umożliwia skorzystanie z tematycznego systemu match-3 w celu zarobienia dodatkowych monet i gwiazdek.
 
Kontakt
Adelajda Kowalska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------