guns of glory darmowe złoto

dodano: 2021.12.15 ważne do: 2022.12.10 wyświetleń: 104
Szczegóły ogłoszenia:
Pierwsza wskazówka – raporty dzienne są zwykle podawane automatycznie. Brakuje Ci jednak kilku punktów, sprawdź to, zanim dzień dobiegnie końca. Gdy otworzysz wszystkie siedem skrzyń, otrzymasz nie tylko PD i zasoby, ale także trzy klucze czerwonego strażnika i trzy klucze arystokratów. Klucz strażnika daje dodatkowe pudełko.

Podczas naszego wskaźnika dny jest klucz do podziemnego świata. Brama podziemi to wydarzenie Sojuszu, które można rozpocząć co dwa dni.

Druga wskazówka będzie dotyczyć zamku. Jeśli twój zamek ma poziom 15 lub niższy, będziesz się szybko rozwijać i prawdopodobnie będziesz badać wiele razy dziennie. Badania dają 20 punktów za codzienne nagrody. Sensowne jest przeprowadzanie badań tylko raz dziennie.
 
Kontakt
Koszula#106*
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------