Nostale Kody 2022

dodano: 2021.12.27 ważne do: 2022.12.22 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
NosTale to darmowa gra MMORPG w klimatach anime stworzona przez studio Gameforge znane z produkcji przeglądarkowych gier MMO.

NosTale wrzuca nas do bardzo dużego świata, który przemierzamy jako jedna z trzech klas postaci: wojownik, mag lub łucznik. Każda z tych profesji oferuje szereg specjalizacji, które otwierają się przed nami na kolejnych poziomach doświadczenia i oferują nowe umiejętności oraz unikalne dla danych specjalizacji wyposażenie.

Naszą postać możemy też dopasować pod względem ubrania czy fryzury, a w naszych przygodach towarzyszą nam różnego rodzaju zwierzęta, które oswajamy, trenujemy i przyłączamy do naszego bohatera. Pomagają nam też tzw. NosKumple, czyli unikalne postacie, które przyłączają się do nas z własnej woli i walczą u naszego boku.

Dostępny w grze świat jest podzielony na pięć aktów powiązanych opowiadaną historią, którą poznajemy poprzez wykonywanie kolejnych zadań. W grze odwiedzamy różne obszary, takie jak pustynie, miasta, lasy, góry czy tajemnicze lochy wypełnione wyzwaniami, zadaniami i różnego rodzaju przeciwnikami. Oprócz rozbudowanego komponentu PvE (rajdy, instancje dla kilkuosobowych grup graczy), twórcy NosTale zadbali też o stworzenie rozbudowanego systemu PvP pozwalającego na branie udziału w pojedynkach 1 na 1 czy bardziej rozbudowanych turniejach dla wielu graczy.

W grze znajduje się też sporo opcji społecznościowych. Gracze mogą założyć wspólną gildię, wybudować własny dom i zaprosić do niego swoich znajomych, a nawet wejść w związek małżeński z innym graczem.
Kontakt
Marta Kunicka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------