Wydajne termohigrometry - Danlab.pl

dodano: 2022.01.19 ważne do: 2023.01.14 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje pomoc w zakresie takim jak wyposażenie laboratorium chemicznego i innego typu. Decydując się na nasz sklep laboratoryjny, uzyskasz najlepszej jakości sprzęt laboratoryjny spełniający oczekiwania ekspertów. Asortyment obejmuje choćby szkło i sprzęt laboratoryjny, urządzenia grzewcze, a ponadto dygestoria bądź spektrofotometry i znacząco więcej. Współpracując z nami, skompletujesz pełne, profesjonalne wyposażenie laboratorium spełniające normy prawne. Funkcjonujemy w branży od więcej niż 10 lat, a zdobyte doświadczenie, rozległa wiedza oraz uczciwość sprawiają, że ciągle powiększamy grono usatysfakcjonowanych Klientów. Zachęcamy do zapoznania z naszą ofertą i do kontaktu!
 
Kontakt
DanLab
ul. Handlowa 6A, 15-399 Białystok, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------