Sklep online JUNIORA.PL

dodano: 2022.02.14 ważne do: 2023.02.09 wyświetleń: 192
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do sklepu: https://juniora.pl/
Firma Juniora to idealne miejsce dla logopedy oraz terapeuty. W naszym sklepie znaleźć można kompletne przybory do terapeutyki. Dużo dzieci ma zaburzenia rozwoju takie jak alalia lub dysleksja. Terapeuta korzysta różnymi materiałami dydaktycznymi żeby pomóc dzieciom. Na stronie internetowej mamy pomoce dydaktyczne, jak również akcesoria do terapii. Oferujemy materiały wielu wydawnictw, na przykład ARSON lub PWN. Firma JUNIORA.PL stworzona jest dzięki doświadczeniu rodziców i terapeutów pracujących z naszymi wspaniałymi pociechami. Dużo pomocy opiera się na Metodzie Krakowskiej. Jesteśmy przekonani, że bogactwo materiałów spowoduje, że każdy odnajdzie, coś dla siebie, a przede wszystkim, coś dla dziecka, z którym pracuje.
 
Kontakt
JUNIORA.PL
ul. Strzelecka 34, 20-805 Lublin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------