Sklep papierniczy online

dodano: 2022.03.08 ważne do: 2023.03.03 wyświetleń: 117
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep papierniczy online Tensklep.pl oferuje Państwu różnorodne artykuły papiernicze oraz przybory szkolne dla dzieci i młodzieży w szerokim asortymencie ponad 3000 produktów. Zakupisz tutaj takie artykuły szkolne jak plecaki szkolne, drobne akcesoria do szkoły i piórniki na drobiazgi, zeszyty, farby, kredki. Także inne artykuły typowo papiernicze, piśmiennicze oraz biurowe.
Nasza cała oferta artykułów papierniczych i szkolnych dostępna jest na witrynie: https://tensklep.pl/sklep-papierniczy-artykuly-papiernicze-i-szkolne
Produkty zamawiaj przez internet lub przez telefon 695 840 695, 124 300 390.
Towar dostarczamy kurierem na terenie całego kraju. Kraków - artykuły papiernicze dostarczamy nieodpłatnie przy wartości zamówienia na ponad 100 zł netto.
Polecamy interesujące gratisy i korzystne promocje.
Kontakt
tensklep.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------