Balony na Chrzest - Pomponik24

dodano: 2022.03.17 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 193
Szczegóły ogłoszenia:
Pomponik24 to sklep internetowy stworzony, by spełniać marzenia – oferujemy dekoracje ślubne, urodzinowe i weselne, a także wiele innych. Nasze akcesoria urodzinowe i ślubne umożliwią Ci zorganizowanie bajecznego przyjęcia. Bez względu na to, czy świętujesz w mieszkaniu, czy urządzasz imprezę w wynajętej sali – nasze balony i ozdoby urodzinowe pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat. Regularnie odświeżamy ofertę, zapewniamy także błyskawiczną wysyłkę i wysoką jakość produktów. Pomponik24 pomoże Ci w organizacji eko party, ponieważ oferujemy też opakowania ekologiczne. Wyjątkowe ozdoby na urodziny pozwolą Ci wyprawić każdą imprezę okolicznościową. Odwiedź nasz łatwy w obsłudze sklep internetowy.
Kontakt
MKN
ul. Kobierzycka 20 D, 52-315 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------