Jak wyczyścić przypaloną patelnię?

dodano: 2022.03.18 ważne do: 2023.03.13 wyświetleń: 264
Szczegóły ogłoszenia:
Chwila nieuwagi podczas gotowania obiadu zamieniła się w przypaloną potrawę? Samego dania bardzo szkoda, ale dodatkowo pozostaje problem, jak wyczyścić przypaloną patelnię? Oczywiście stopień przypalenia może być różny, ale w ekstremalnych sytuacjach doczyszczenie takiej patelni może być naprawdę trudne. Jako eksperci od patelni przygotowaliśmy poradnikowy artykuł, gdzie dzielimy się z wami kilkoma sprawdzonymi sposobami. Jak wyczyścić przypaloną patelnię? Użyj sody i wody! Przygotuj gęstą pastę, wykorzystując 1/3 szklanki sody i nieco mniej wody. Wymieszaj całość i nałóż na przypaloną powierzchnię. Zostaw na jakiś czas, a następnie zmyj korzystając z ciepłej wody i płynu do naczyń. Chcesz poznać inne metody? Zajrzyj do artykułu!
Kontakt
Patelnie Tytanowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------