Pro Galicja – najlepszy sklep z produktami handmade

dodano: 2022.03.28 ważne do: 2023.03.23 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Nie wyłącznie dzieci bawią się modeliną. Czynią to także projektanci biżuterii artystycznej. Jest to sposób na wykonanie czegoś ładnego, bez użycia metali. Modelina ma dobre właściwości, aby precyzyjnie sformować kształty. W ten sposób zwinne ręce są w stanie wyczarować niesamowite klipsy, bransolety, lub wisiorki. Biżuteria ręcznie skonstruowana z modeliny ma także wyraziste i niepowtarzalne kolory, można ogłosić wprost bajkowe. Producenci biżuterii hand made wielokrotnie mieszając je, uzyskują wielobarwny melanż.

Modelina jest termoutwardzalna, to naturalnie dzięki czemu biżuteria artystyczna po wyjęciu z piekarnika jest trwała - wypróbuj więcej atrakcyjnych pomysłów i gotowych artykułów handmade na Pro Galicja – najlepszy sklep z produktami handmade. Z modeliny kreuje się kule, które łączy się w korale, lepi się postaci bajkowe, kwiaty, figury geometryczne oraz inne. Pomysłowość w tym aspekcie nie zna granic. Biżuteria hand made z modeliny i masy ma okazję powstać w jakimkolwiek domu. Wystarczy masa plastyczna, piekarnik oraz dłonie do modelowania.

Pro Galicja – najlepszy sklep z produktami handmade
PRO GALICJA - Joanna Ślemp
Reduta 33/5
31-421 Kraków
 
Kontakt
Progalicja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------