Ogrodzenia budowlane - Odpady

dodano: 2022.04.08 ważne do: 2023.04.03 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Projekt Odpady.org wspiera w gospodarce odpadami. Sprzedajemy pojemniki na odpady we wszelkich zgodnych z obowiązującymi przepisami kolorach, tzn. żółtym, zielonym, brązowym, niebieskim i czarnym. Posiadamy w ofercie zarówno nowe, jak i używane kosze i pojemniki na śmieci, dlatego możemy zaproponować naszym odbiorcom atrakcyjne ceny. Oferujemy pojemniki do segregacji śmieci o małych i dużych rozmiarach, np. 60 czy 240 litrów. Możemy też wykonać na nie naklejki.

Oprócz tego wypożyczamy tymczasowe ogrodzenia na budowy oraz na imprezy terenowe, chętnie podpowiadając przy ich wyborze. Dostarczamy na obszarze całego kraju, sprawnie wysyłając zamówienia do nabywców. Zachęcamy do kontaktu!
Kontakt
WASTE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Kosynierów Gdyńskich 27 /6B, 86-300 Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------