Papier z Twoim nadrukiem-Selglam-producent opakowań i wypełnień

dodano: 2022.04.11 ważne do: 2023.04.06 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Selglam to strona, która została utworzona z pasji i miłości do doskonałości oraz niepowtarzalności. Jeżeli cenisz sobie indywidualność i chcesz, aby najmniejszy detal Twojego wizerunku był znakomicie dopracowany – to świetne miejsce dla Ciebie. Dzięki nam twoje dekoracje zyskają inny wymiar, a wszystko co zapragniesz podarować bliskiej osobie możesz otulić delikatnością naszych papierów, łagodnością atłasowych wstążek oraz tajemniczością niezwykle wyrafinowanych opakowań. Opakowanie jest ważną częścią podarunku, która może być kluczowym czynnikiem podczas podejmowania decyzji zakupowej klienta.. Selglam to miejsce, w którym tworzymy ponadczasowe zestawienia, gdzie delikatność przenika się z siłą i wytrzymałością, luksus z prostotą, a ekologia oraz troska o najmniejszy detal stają na pierwszym miejscu. Oferujemy Eko wypełniacze, papier pakowy, produkty do pakowania oraz duży wybór dekoracji stołu.
Kontakt
Selglam Unique
ul. Morgowa 82, 35-323 Rzeszów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------