Czarne kropki na nogach po goleniu

dodano: 2022.04.27 ważne do: 2023.04.22 wyświetleń: 211
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czarne kropki na nogach po goleniu są przyczyną nieprawidłowej pielęgnacji w czasie depilacji. By uniknąć takich problemów, należy stosować się do podstawowych zasad higieny. Jednorazowe maszynki nie powinny być używane wielokrotnie, ponieważ ich ostrza po goleniu stają się tępe i mogą przyczynić się do podrażnień skóry. Jeśli korzystasz z wielorazowych maszynek, zadbaj o to, by zawsze były oczyszczone i zdezynfekowane po użyciu. Nie należy zostawiać ich pod prysznicem, na wannie lub wilgotnym środowisku, ponieważ sprzyja to rozwojowi bakterii na powierzchni urządzenia. Czarne kropki na nogach po goleniu znikną jeśli będziesz pamiętać o delikatnej depilacji oczyszczonej i zwilżonej skóry. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalecenia i przeciwwskazania dotyczące prawidłowej depilacji, odwiedź naszego bloga. Tam bliżej omawiamy problem występowania czarnych kropek po goleniu.
Kontakt
Epilou
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------