Klej anaerobowy Drei Bond 5314

dodano: 2022.04.28 ważne do: 2023.04.23 wyświetleń: 190
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Połączenia gwintowe są bardzo często praktykowane i stosowane w wielu różnych przedmiotach i konstrukcjach. Czasami zdarzy się sytuacja, w której chcemy być pewni tego połączenia i potrzebujemy odpowiedniego kleju. Do takiej pracy idealnie nada się klej anaerobowy Drei Bond 5314. Jest to produkt o niebieskim kolorze, oparty na metakrylanie. Stosowany jest on głównie w instalacjach  pneumatycznych, hydraulicznych i gazowych. Cechami szczególnymi tego produktu jest wysoka odporność na obciążenia termiczne, a także atest DVGW do gazu. Przed użyciem tego produktu warto wcześniej odtłuścić klejone powierzchnie. Jeśli planujesz kupić klej anaerobowy Drei Bond 5314 do swojego wyposażenia koniecznie sprawdź ofertę na stronie internetowej Unitech.
Kontakt
Unitech
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------