Akumulatory litowo jonowe

dodano: 2022.05.12 ważne do: 2023.05.07 wyświetleń: 196
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie różnego rodzaju baterie używane są w wielu urządzeniach. Szczególną uwagę należy zwrócić na akumulatory litowo jonowe, gdyż wykorzystywane są one bardzo często np. w nowoczesnych telefonach. W porównaniu z bateriami, które tworzone były w starej generacji, cechują się one o wiele większą wydajnością, czy też prędkością ładowania, która współcześnie jest bardzo istotna. Dodatkowo są one o wiele lżejsze, a ich częste doładowywanie nie wpływa na zmniejszenie ich żywotności. Akumulatory litowo jonowe w ofercie firmy DACPOL cechuje mały rozmiar oraz niska waga, komfortowa kontrola termiczna oraz zabezpieczenie całości ogniwa. Więcej informacji na temat tych akumulatorów znajdziesz na stronie internetowej firmy.
Kontakt
DACPOL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------