Jak zmniejszyć swój ślad węglowy?

dodano: 2022.06.01 ważne do: 2023.05.27 wyświetleń: 369
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, jak zmniejszyć swój ślad węglowy i zacząć podejmować właściwe decyzje dla dobra naszej planety? By odpowiedzialne podejście do środowiska weszło w codzienne nawyki, należy zastanowić się, czym jest ślad węglowy. To nic innego jak szkodliwa emisja gazów cieplarnianych, w których skład wchodzą dwutlenek węgla, podtlenek azotu oraz metan. Produkcja odzieży i butów nie jest wolna od emisji zanieczyszczeń. W tym procesie wykorzystywane są paliwa kopalne, mające negatywny wpływ na środowisko naturalne. Podczas produkcji odzieży dochodzi do barwienia tkanin substancjami chemicznymi, a fabryki w znacznym stopniu przyczyniają się do zanieczyszczeń. Jak zmniejszyć swój ślad węglowy? Należy zacząć od ograniczenia zbędnych zakupów odzieży. Lepszym rozwiązaniem dla planety będzie inwestycja w odzież, która jest uniwersalna, jakościowa i przetrwa kilka sezonów.
Kontakt
Ansin
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------