Depilacja laserowa a antykoncepcja

dodano: 2022.06.20 ważne do: 2023.06.15 wyświetleń: 196
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Czy depilacja laserowa a antykoncepcja to pojęcia, które wykluczają się nawzajem? Nie istnieją żadne potwierdzone przeciwwskazania do tego, by antykoncepcja była szkodliwa na pożądany efekt uzyskania gładkiej skóry, pozbawionej włosków. Jednak jest to pytanie, na które warto odpowiedzieć nieco szerzej, ponieważ istnieje kilka wyjątków od reguły. Jednym z nich jest rodzaj antykoncepcji zawierający estrogen. Często wykorzystuje się go w tzw. spiralach. Nie jest zalecany ze względu na ryzyko wystąpienia rumienia, przebarwienia, a nawet poparzeń. Drugim wyjątkiem są zaburzenia hormonalne. Nie wszystkie skreślają szansę na udział w zabiegu, jednak wcześniej należy skonsultować się z odpowiednim lekarzem, który dostarczy profesjonalne zalecenia. Depilacja laserowa a antykoncepcja to indywidualna sprawa, którą warto omówić w salonie kosmetycznym.
 
Kontakt
Epilou
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------