Bardzo sucha skóra na nogach

dodano: 2022.06.28 ważne do: 2023.06.23 wyświetleń: 241
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Bardzo sucha skóra na nogach jest szczególnie zauważalnym problemem w czasie trwania zimy. Do nieprzyjemnych objawów tego schorzenia należą poczucie dyskomfortu, wysypki, szorstka skóra, czerwone plamy, łuszczący się naskórek, swędzenie, pobłysk i napięcie powierzchni skóry. Bardzo sucha skóra na nogach nie jest jednak problemem, kiedy mamy właściwą wiedzę na temat skutecznych metod nawilżania. Nie trzeba wychodzić z domu, by poprawić stan naszej skóry. Do najpopularniejszych metod pozbycia się tego problemu należy używanie żelu z aloesu, naturalne oleje kokosowe, migdałowe, rycynowe. Równie skuteczne są także długie kąpiele w mleku i stosowanie płatków owsianych zamiast zwykłego mydła, które nierzadko wysusza delikatną skórę.
Kontakt
Epilou
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------