Apteka internetowa

dodano: 2022.06.28 ważne do: 2023.06.23 wyświetleń: 187
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Apteka internetowa to punkt online, w którym można zakupić leki, suplementy diety, żywność przeznaczenia medycznego, a także urządzenia pomagające kontrolować stan zdrowia, takie jak np. ciśnieniomierze oraz termometry. Apteka internetowa to dodatkowo gwarancja dostawy sprawdzonych preparatów pochodzących z legalnej dystrybucji. To bardzo ważne, bowiem taka gwarancja jest absolutnie niezbędna podczas zakupów online. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na samodzielną weryfikację, czyli przede wszystkim na to, czy taki podmiot identyfikuje się logotypem legalnej apteki. To pasy w kolorze zielonym i szarym na białym tle oraz krzyżem w środku. Po kliknięciu takiego logotypu, użytkownikowi powinien pokazać się dokument potwierdzający dopuszczenie do prowadzenia działalności online.
Kontakt
Informacje Zdrowotne
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------