Wiele kierunków studiów podyplomowych w SSW

dodano: 2022.07.02 ważne do: 2023.06.27 wyświetleń: 196
Szczegóły ogłoszenia:
Ukończyłeś już studia wyższe, ale pragniesz pogłębiać swoją wiedzę? W takim razie skorzystaj z wyjątkowej oferty edukacyjnej Sopockiej Szkoły Wyższej. Wydział Ekonomii i Finansów prowadzi takie studia podyplomowe jak (między innymi): finanse i rachunkowość ACCA (w języku angielskim), akademia compliance, akademia liderki, audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce, bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni, ESG w praktyce,  HR Manager, Job Coaching, Kadry i płace w praktyce. Z kolei wydział architektury, inżynierii i sztuki stwarza możliwość skorzystania z takich studiów podyplomowych jak: manager cyfrowych innowacji, aranżacja i stylizacja przestrzeni, BIM Manager, Projektowanie terenów zieleni oraz wielu innych.
 
Kontakt
SOPOCKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------