Kołdry bambusowe

dodano: 2022.07.13 ważne do: 2023.07.08 wyświetleń: 268
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, czym różnią się kołdry bambusowe od puchowych? Przede wszystkim tym, że są one dużo lżejsze i bardziej przewiewne. Świetnie nadają się na letnie wieczory, ale również i w zimę nie odstają jakością. Pochłaniają one dużo więcej wody, oraz później odprowadzają parę wodną, dzięki czemu w nocy absorbują one pot wytwarzany przez organizm człowieka. 

Kołdry bambusowe to również nowoczesne rozwiązanie dla alergików. Nie uczulają one, oraz posiadają bardzo przyjemny materiał, który nie podrażnia skóry. Przydadzą się również dzieciom, które potrzebują wygody i komfortu spania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych produktach, odwiedź sklep MAYLILI.
 
Kontakt
MAYLILI
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------