Producent garaży blaszanych, garaże blaszane na zamówienie, stalowe bramy

dodano: 2022.07.15 ważne do: 2023.07.10 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:


SUPERSTAL to producent garaży blaszanych na zamówienie. W ofercie ma też zrobione ze stali bramy wjazdowe. Klienci, którzy się tutaj zgłaszają doceniają szczególnie to, że mogą zamówić wszystko zgodnie z tym, jaka jest ich wizja oraz jakie mają uwarunkowania na prywatnym terenie. Uwagi można już wprowadzić w konfiguratorze umieszczonym na stronie internetowej.

Zlecenie będzie wykonane solidnie oraz w terminie, a montaż jest bezpłatny. Poza garażami zrobionymi z blachy na samochody można też zdecydować się na to, żeby wykonane były schowki z blachy na rzeczy domowe: taczki, kosiarki, drewno, bądź węgiel. Wytwórca blaszanych garaży dokładnie obeznaje się z wymaganiami zleceniodawców, a później realizuje całość na podstawie najwyższych standardów. W dodatku proponuje opcję doboru garaży z katalogu, o konkretnych wymiarach. Kupujący mogą także zamawiać zrobione ze stali bramy garażowe uchylne, dwuskrzydłowe oraz jednoskrzydłowe. Dostępne są one w wersji ocieplanej oraz bez ocieplenia.

SUPERSTAL
Sadek-1 34-620 Jodłownik
tel. 18 332 22 35
tel. kom. 667 561 233
e-mail: zamowienia@esuperstal.pl
 
Kontakt
SUPERSTAL
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------