Zegarki Fenix 7

dodano: 2022.07.19 ważne do: 2023.07.14 wyświetleń: 174
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zegarki Fenix 7 zaliczane są do urządzeń nowej generacji. Ich funkcjonalność pozwala na wygodny treningi i korzystanie z udogodnień życia codziennego. Zegarki posiadają dotykowe ekrany oraz tradycyjne przyciski sterujące. Ramki wykonane są ze stali nierdzewnej, co zwiększa odporność urządzeń na uszkodzenia i działanie wody. Zegarki Fenix 7 są w pełni wodoodporne, więc można razem z nimi praktykować sporty wodne i cieszyć się statystykami różnych aktywności fizycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego można wybierać spośród różnych wersji kolorystycznych pasków i tarcz. Poza aplikacjami treningowymi smartwatche dają możliwości dokonywania płatności zbliżeniowych, odczytywania powiadomień z telefonu oraz ściągania ulubionej muzyki. Sprawdź całą kolekcję inteligentnych zegarków już teraz.
Kontakt
eAzymut
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------