Poliester czy bawełna?

dodano: 2022.07.25 ważne do: 2023.07.20 wyświetleń: 319
Szczegóły ogłoszenia:
Wiele osób zastanawia się co lepsze - poliester czy bawełna? Wiadomo jednak, że ciężko odpowiedzieć na to pytanie zero jedynkowo. Ważne jest, aby zebrać najważniejsze informacje o tych materiałach i odpowiedzieć sobie na pytanie: "na czym najbardziej mi zależy?". 
  1. Poliester jest szkodliwy dla środowiska, ponieważ wytwarzany jest przy użyciu ropy naftowej. Materiał ten też nie oddycha i nie wchłania potu, co może powodować zatrzymywanie się nieprzyjemnego zapachu oraz lepkość ciała.Z zalet jednak możemy zauważyć, że poliester jest bardzo elastyczny i nie wymaga dużego prasowania. Dodatkowo jest wysoko wytrzymały i mocno odporny na brud. 
  2. Bawełna z kolei jest miękka w dotyku, oddychająca i wydajna, jednak ciężko się ją prasuje i piorąc ją, trzeba uważać, aby się nie zniszczyła. 

Tego czy bardziej przyda Ci się poliester czy bawełna, musisz dowiedzieć się sam. Polecamy do tego jednak bloga firmy ANSIN, w której wyjaśnione jest jeszcze więcej!
Kontakt
ANSIN
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------