Czym jest Lyocell?

dodano: 2022.08.09 ważne do: 2023.08.04 wyświetleń: 75
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Czy kiedykolwiek zauważyłeś na metce swoich ubrań termin Lyocell? Zastanawiasz się, czym wyróżnia się ta rzadko spotykana tkanina? Można śmiało stwierdzić, że jest to materiał ekologiczny, który nabiera coraz większego znaczenia w świecie mody i projektowania ubrań. Lyocell to tkanina wykonana z regenerowanych włókien celulozowych. Jest to materiał wytworzony przez człowieka, ale w dotyku i wyglądzie przypomina naturalną celulozę. Włókna powstają poprzez rozpuszczenie celulozy w procesie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Powstała ciecz jest następnie filtrowana i podgrzewana w celu wytworzenia włókien. Ten materiał jest również spotykany pod nazwą tencel. Wyróżnia się świetną wytrzymałością, ale jest delikatny w dotyku. Idealnie nadaje się dla osób z wrażliwą skórą. Poznaj inne właściwości tej tkaniny, odwiedzając naszego bloga.
Kontakt
Ansin
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------