Lunety myśliwskie

dodano: 2022.08.20 ważne do: 2023.08.15 wyświetleń: 200
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Polowanie to skomplikowana czynność wymagająca od łowcy bardzo dużej wiedzy oraz niezbędnych umiejętności dotyczących obsługi broni i oddawania precyzyjnych strzałów. Niestety, w przypadku dużych odległości może zdarzyć się sytuacja, w której może nam być niezwykle trudno oddać strzał. Aby pomóc myśliwym w takich sytuacjach, stworzone zostały urządzenia, jakimi są lunety myśliwskie. Pozwalają one na ustalenie odpowiedniego przybliżenia, a także określenia odległości, dzięki czemu nasza pewność dotycząca oddawanego strzału znacząco wzrasta. Część z nich wyposażona jest także w noktowizję, co pozwala na polowanie również w trakcie nocy. Jeśli i ty jesteś myśliwym, a lunety myśliwskie to coś, czego szukasz, koniecznie sprawdź ofertę na stronie Knieja!
Kontakt
Knieja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------