Jak wyregulować poziomicę?

dodano: 2022.09.27 ważne do: 2023.09.22 wyświetleń: 166
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się, jak wyregulować poziomicę, by mieć pewność, że Twoje pomiary z wykorzystaniem jej, są rzetelne? Wiedza na ten temat jest bardzo istotna, ponieważ niedokładny pomiar skutkuje nierównościami na powierzchniach lub źle zamocowanymi końcówkami. Najszybszym sposobem jest porównanie jej ze sprawnym przyrządem. Wówczas należy zestawić ze sobą powierzchnie robocze, a następnie porównać położenie pęcherzyków powietrza, obecnych w libellach. Jak wyregulować poziomicę, jeśli nie mamy pomocniczego narzędzia? Konieczna będzie gładka powierzchnia, na której ustawimy poziomicę. Należy zaznaczyć położenie jej końców oraz sprawdzenie, czy pęcherzyk powietrza wystaje poza pierścień. Na koniec należy odwrócić przyrząd i położyć go w tym samym ułożeniu. Jeśli pęcherzyk w obu pozycjach wystaje, to poziomica pokazuje dokładne wartości.
 
Kontakt
Lamigo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------