Leki na zapalenie gardła

dodano: 2022.10.06 ważne do: 2023.10.01 wyświetleń: 204
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Oczywiście leki na zapalenie gardła to preparaty dostępne w aptekach, które mają łagodzić stan zapalny i tym samym przyspieszać proces leczenia. Zawarte w nich substancje czynne to m.in. salicylan choliny zwalczający ogniska bakterii i niwelujący obrzęk, chlorheksydyna dichlorowodorku działająca bakteriobójczo, a także chlorchinaldol, który ma działanie przeciwwirusowe oraz przeciwbakteryjne. Leki na zapalenie gardła często zawierają również ekstrakty roślinne łagodzące naruszoną błonę śluzową. Dzięki nim mają też smaki ułatwiające stosowanie, takie jak mięta, wiśnia lub cytryna. Co istotne, takie preparaty należy stosować tylko i wyłącznie w sposób zalecany przez producenta, bez przekraczania dziennej dawki. W przeciwnym razie może to bowiem skutkować  niebezpiecznym przedawkowaniem.
Kontakt
Informacje Zdrowotne
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------