Informatyka studia

dodano: 2022.11.15 ważne do: 2023.11.10 wyświetleń: 228
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kierunek informatyka na WSZiB to studia techniczne które przygotują Cię do pracy jako informatyk w dowolnej wybranej przez Ciebie ścieżce zawodowej! Program kształcenia którego możesz się spodziewać składa się z dwóch obszarów - przedmiotów kanonicznych, które mają na celu przekazać Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne dla każdego informatyka, oraz praktyczne moduły do wyboru dzięki którym będziesz mógł wybrać specjalizacje w wybranym przez Ciebie zakresie. Informatyka studia to naprawdę dobry pomysł, a zajęcia na nich mogą odbywać się w trybie stacjonarnym albo niestacjonarnym. Nauka trwa 3,5 roku, a łącznie może trwać nawet do 300 godzin zajęć! Sprawdź już teraz oficjalną stronę WSZiB i przekonaj się co może Ci zaoferować ta uczelnia!
  
Kontakt
WSZiB
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------