Systemy pojemników warsztatowych Settruck

dodano: 2022.11.17 ważne do: 2023.11.12 wyświetleń: 143
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zobacz systemy pojemników warsztatowych Settruck od Kistenberg. Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania, które pozwolą Ci zaprowadzić większy ład i porządek w Twoim warsztacie. Settruck to systemy pojemników warsztatowych do porządkowania akcesoriów narzędziowych. W przypadku systemów pojemników warsztatowych Settruck jest to ułatwione dzięki specjalnym listwom, a same pojemniki mają otwarte fronty, ułatwiając dostęp do ich zawartości. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jeden z czterech rozmiarów i dwóch wersji kolorystycznych. Pojemniki Settruck są wykonane z niezwykłą dbałością o detale - klapki i zapięcia są wykonane estetycznie i z najlepszych materiałów, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo Twoich akcesoriów przed pyłem i wodą. Dowiedz się więcej o Settruck na stronie Kistenberg!
Kontakt
Kistenberg
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------