Bariera betonowa U-14b

dodano: 2022.11.22 ważne do: 2023.11.17 wyświetleń: 136
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Bariera betonowa U-14b to jedna z form, które mogą przybierać urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Idealnie sprawdzi się na takich drogach, w którym przekroczenie kierowcy i jego pojazdu na drugi pas wiązałoby się z bezpośrednim zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego w danym miejscu. Bariera betonowa U-14b uniemożliwia przejechanie poza krawędź drogi lub pas rozdziału, może odpowiednio wyprowadzić samochód na tor ruchu bez odbić i sprężystych odrzuceń pojazdu, minimalizuje uszkodzenia pojazdu w razie wystąpienia kolizji oraz w bardzo wyraźny sposób określa zewnętrzne krawędzi danej drogi. A jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w inne urządzenia, takie jak progi zwalniające, tablice zamykające czy pachołki - koniecznie sprawdź pełny asortyment na stronie sklepu Protect BHP.
Kontakt
Sklep Protect BHP
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------