Mindfulness jak zacząć

dodano: 2022.11.29 ważne do: 2023.11.24 wyświetleń: 200
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Mindfullness i medytacja w ostatnich latach przyciągają coraz więcej ludzi! Chcesz się dowiedzieć więcej, co na temat regularnego praktykowania mówią nie tylko psychologowie, ale także nauczyciele jogi i także Ci żyjący na wysokich obrotach ludzie biznesu którzy korzystają z tych technik? Na blogu WSZiB jesteś w stanie znaleźć informację na temat mindfullness, jak zacząć, na czym polega i co to tak właściwie znaczy! Nie ignoruj technik medytacji, ponieważ tempo życia każdego z nas jest coraz szybsze, a napięcia i coraz bardziej stresująca atmosfera jest wszechobecna. Nie czekaj, sprawdź już teraz oficjalną stronę internetową i przekonaj się, w czym może pomóc Ci technika mindfullness!
Kontakt
WSZiB
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------